Atlı Gurme Hediyelik Kuru Bakliyat Pakedi , Atlı Gurme , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Atlı Gurme Hediyelik Kuru Bakliyat Pakedi , Atlı Gurme , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Atlı Gurme 6x1 Kg. Kuru Bakliyat Paketi

Fiyat 1

89,90 TL

 

Sağlıklı ve dengeli bir beslenme için temel kuru bakliyat ürünlerini barındıran 6'lı kuru bakliyat paketi Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Trakya ve Anadolu'nun verimli topraklarında yetişirilip hasat edildikten sonra yabancı maddelerinden arındırılan kuru gıda ürünleri Atlı Gurme’nin Trakya'da bulunun modern tesislerinde tamamen hijyenik koşullarda paketlenerek el değmeden sizlere sunuluyor.

Çoğrafi tescilli İpsala pirinci Trakya baldo pirinç başta olmak üzere köy tipi iri pilavlık bulgur, dermason kuru fasulye, iri taneli nohut, kırmızı ve yeşil mercimek paketlerinden oluşan Atlı Gurme 6'lı kuru bakliyat paketi tam bir sağlık deposu. Birinci sınıf kalitede, özenle seçilmiş ürünlerden oluşan Atlı Gurme kuru bakliyat paketi, 1'er kg'lik kuru bakliyat bakliyat paketleri ile toplam 6 kg. kuru bakliyat ürünü içeriyor. Atlı Gurme’nin sizlere sunduğu kuru bakliyat ürünleri yerli üretim olup, üretiminde tamemen geleneksel yöntemler ve iyi tarım uygulamaları kullanılıyor.

Tarladan sofralarınıza kadar sizlere sunduğu ürünlerin tüm süreçlerini yürüten Atlı Gurme, şeffaf üretim ve iyi tarım uygulamaları ile çevre ve insanı her zaman ön planda tutuyor. Siz de; ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalarına sahip Atlı Gurme ürünlerini kolayca sipariş edebilir, sevdikleriniz için sağlıklı ve lezzetli sofralar hazırlayabilirsiniz.

Atlı Gurme 6x1 Kg. Kuru Bakliyat Paketi

  • 1 Kg. Trakya Baldo Pirinç
  • 1 Kg. Köy Tipi İri Pilavlık Bulgur
  • 1 Kg. Dermason Kuru Fasulye
  • 1 Kg. İri Taneli Nohut
  • 1 Kg. Yeşil Mercimek
  • 1 Kg. Kırmızı Mercimek

Afiyet olsun. 

 

Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
Taksit seçenekleri liste fiyatı üzerinden görüntülenmektedir. İndirimli fiyatlara göre taksit seçeneklerini ödeme sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

loading
Stok Miktarı : 901 ADET
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et