Atlı Gurme 4x500 gr Erişte, 1 kg. Tarhana ve 500 gr. Reçel Paketi , Atlı Gurme , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Atlı Gurme 4x500 gr Erişte, 1 kg. Tarhana ve 500 gr. Reçel Paketi , Atlı Gurme , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Atlı Gurme 4x500 gr Erişte, 1 kg. Tarhana ve 500 gr. Reçel Paketi

Fiyat 1

153,75 TL

icon

 

Trakyalı köylü kadınların hazırladığı köy tarhanası, çıtır kabak reçeli ve 4'lü erişte paketi Atlı Gurme güvencesi ile kapınıza kadar ulaştırılıyor. Özenle seçilmiş sebzeler ile hazırlanan köy yapımı tarhana, erişte ürünleri ve çıtır kabak reçeli tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanıyor. 

Koruyucu ve tatlandırıcı kullanılmadan hazırlanan çıtır kabak reçeli, tarhana ve sebzeli erişte ürünleri, Atlı Gurme'nin Trakya'da bulunun modern tesislerinde tamamen hijyenik koşullarda paketlenerek el değmeden sizlere ulaştırılıyor. Ürünlerde kullanılan sebze, buğday unu, süt ve köy yumurtası gibi ürünler tamamen Trakya'nın köylerindeki butik üreticilerden tedarik edilerek, köylü kadınlar tarafından titizlikle işleniyor. 

Bağışıklık sistemini güçlendirecek ana besin ürünlerini içeren Atlı Gurme gıda paketi, çocuklarınız gelişimine de önemli katkı saylayacak. Ispanaklı erişte, pancarlı erişte, domates ve kapya biberli erişte, pancarlı erişte ve çıtır kabak reçeli, 500 Gr'lık paketler, köy tarhanası ise 1 Kg'lik paket ile toplu halde sizlere sunuluyor. 

Üretimden sofralarınıza kadar sizlere sunduğu ürünlerin tüm süreçlerini yürüten Atlı Gurme, şeffaf üretim ve iyi tarım uygulamaları ile çevre ve insanı her zaman ön planda tutuyor. Siz de; ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalarına sahip Atlı Gurme ürünlerini kolayca sipariş edebilir, sevdikleriniz için sağlıklı ve lezzetli sofralar hazırlayabilirsiniz.
 

Paket içeriği; 

  • 500 Gr. Pancarlı Erişte
  • 500 Gr Ispanaklı Erişte
  • 500 Gr Domatesli Kapya Biberli Erişte
  • 500 Gr Havuçlu Erişte 
  • 500 Gr Çıtır Kabak Reçeli 
  • 1 Kg Trakya Köy Tarhanası 

 

Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
Taksit seçenekleri liste fiyatı üzerinden görüntülenmektedir. İndirimli fiyatlara göre taksit seçeneklerini ödeme sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

loading
Stok Miktarı : 992 ADET
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et