Atlı Gurme Bebek Tarhanası 300 gr , Atlı Gurme , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Atlı Gurme Bebek Tarhanası 300 gr , Atlı Gurme , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Atlı Gurme Bebek Tarhanası 300 gr

Fiyat 1

99,00 TL

Atlı Gurme Bebek Tarhanası, özenle seçilmiş taze sebzelerin işlenmesi ve geleneksel yöntemlerle hazırlanmasıyla elde edilen sağlıklı ve lezzetli bir gıda ürünüdür. Bu özel formül, bebeklerin beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiştir, içeriğinde katkı maddesi bulunmamakta ve tamamen doğal bileşenler içermektedir. Taze sebzelerin vitamin, mineral ve lif açısından zengin içeriği, bebeklerin sağlıklı büyüme ve gelişimine katkıda bulunur. Ayrıca, ürünün üretim aşamasında hijyen standartlarına büyük önem verilmekte ve güvenilir bir ürün elde edilmesi için titizlikle işlem yapılmaktadır. Bebek tarhanası, hem besleyici değeri yüksek hem de güvenilir bir seçenek sunarak, anne-babaların bebeklerine sağlıklı bir başlangıç yapmalarına yardımcı olur. Atlı Gurme Bebek tarhanası sağlıklı ve güvenilir gıda mağazası atligurme.com'da. 

Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
Taksit seçenekleri liste fiyatı üzerinden görüntülenmektedir. İndirimli fiyatlara göre taksit seçeneklerini ödeme sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

loading
Stok Kodu : ST00346
Stok Miktarı : 39 ADET
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et