Atlı Gurme Hediyelik Natural Sızma Zeytinyağı 500 ml , Atlı Gurme , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Atlı Gurme Hediyelik Natural Sızma Zeytinyağı 500 ml , Atlı Gurme , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Atlı Gurme Hediyelik Natural Sızma Zeytinyağı 500 ml

Fiyat 1

77,50 TL

 

Atlı Gurme soğuk sıkım natural sızma zeytinyağı; Kuzey Ege zeytinliklerinden erken hasat döneminde toplanan doğal zeytinlerin maksimum 22 derece sıcaklıkta sıkılmasıyla elde edilir. 

Kullanılan zeytinlerin yetiştirildiği topraklardan kaynaklanan zengin aromalara sahip Atlı Gurme soğuk sıkım natural sızma zeytinyağı, hem soğuk hem de sıcak yemeklerle rahatlıkla tüketilebilir. 

Aynı zamanda güçlü bir antioksidan kaynağı olan Atlı Gurme naturel sızma zeytinyağı, hem yetişkinler hem de çocuklar için mucizevi bir sağlık kaynağıdır. Serbest yağ asitlik oranı %0,4 olan Atlı Gurme soğuk sıkım natural sızma zeytinyağı, yüksek polifenol oranı ile sofralarınız için ideal bir ürün. 

Siz de Atlı Gurme ürünlerini atligurme.com aracılığı kolayca sipariş edebilir, sevdikleriniz için sağlıklı ve lezzetli sofralar hazırlayabilirsiniz.

Atlı Gurme; ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalarına sahiptir. 

Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
Taksit seçenekleri liste fiyatı üzerinden görüntülenmektedir. İndirimli fiyatlara göre taksit seçeneklerini ödeme sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

loading
Stok Miktarı : 179 ADET
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et